Staňte sa najlepším cukrárskym šéfkuchárom s M6

Staňte sa najlepším cukrárskym šéfkuchárom s M6


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

greyzoneTo nie je vôbec žiadny, vychvalovaný článok (oh, je to v poriadku eh!). Nie, vážnejšie, zdá sa, že minulý článok o novinkách: 733555 domáce spotrebiče šou Le Meilleur Pâtissier potešili mnohých z vás. Trochu som sa pozerala na to, čo sa stalo so zariadením používaným tento rok, keď som narazila na výrobky získané z cukrárskej show. Ponechanie týchto informácií pre mňa by bolo nepoctivé a aj keď krabice ešte nie sú k dispozícii na predaj, nebude to dlho. Ah som vyhodiť kus! Samozrejme sú to samozrejme boxy a pečivo. Moje vyšetrovanie odhalilo štyri škatule, je však možné, že ich počet sa v nasledujúcich dňoch alebo týždňoch zvýši. Polia „Le Meilleur Pâtissier“ zdôrazňujú hlavné trendy vo výrobe francúzskeho pečiva pre amatérskych kuchárov. Sú tu slávne cupcakes, ale aj kapusta, éclairs, popcakes, jahoda / opera a nakoniec súprava pečiva. Ak dobre počítate, je to viac ako štyri políčka, ale je to skutočne prvýkrát, čo sa mi stane, objavím políčka v reálnom čase s novými odkazmi, ktoré sa zobrazujú na stránkach Google (stratégia sa implementuje) !). Preto je správne, že by existovalo najmenej 6 škatúľ a zdá sa, že cena týchto škatúľ je rovnaká 24,99 €, v každom prípade v Amazonii.
Ako vidíte na škatuliach, princíp vyzerá rovnako: sada doplnkov sprevádzaná knihou receptov. Súprava blesku: silikónová forma na blesk s 8 dutinami, 2 šablónami, 4 termoformami, 2 zásuvkami, nožom na sušienky a knihou receptov. Sada silikónových vreciek: silikónové vrecko, 10 zásuviek, 1 ľahký kužeľ a kniha receptov.
Súprava Cupcakes: 12 silikónových foriem, 1 papierový stojan, 1 oddeľovacia lyžička, 2 vrecká s dýzou, odrezávače cookie, odrezávač, ktorý sa má vyprázdniť, a kniha receptov. Súprava Popcakes: forma na tortu s 12 dutinami, 4 nožmi na sušienky, 24 tyčiniek, stojan na displej a kniha receptov. The Cabbage Kit: 4 formy, 3 zásuvky, 2 jednorazové vrecká, 2 nože na sušienky, 2 termoformy, 24 papierových škatúľ a kniha receptov. Súprava Fraisier / opéra: 2 rámy z nehrdzavejúcej ocele, 1 silikónová rohož a kniha receptov. A zatiaľ čo hovorím s vami, objavila sa nová súprava, Kit Maxi Macarons. Na Vianoce preto budeme mať veľa „najlepších cukrárenských kuchárov“!