Krátko

Aké farby by ste mali dať kokosovému salónu?

Aké farby by ste mali dať kokosovému salónu?

Čo je kokosový salónik?

kokonovacia atmosféra zodpovedá myšlienke cítiť sa dobre doma, chránený pred vonkajším svetom, dažďu a chladu. Tento trend sa vyvíjal v našich interiéroch v rovnakom čase akoŠkandinávsky štýl, A z dobrého dôvodu sa len zriedka obíde bez druhého, pretože škandinávske krajiny sú známe tým, že sa starajú o svoj interiér a spríjemňujú a spríjemňujú ho kvôli krátkym a chladným zimným dňom. Pohodlné pohovky, otepľovacie prikrývky, mäkké koberce, veľké vankúše ... Škandinávsky nábytok a ozdobné predmety dokonale zapadajú do atmosféry kokonovania ... na rozdiel od farieb, ktoré musia byť neagresívne, mäkké a upokojujúce! Táto kokonovacia atmosféra je úplne v súlade s show aby sa to podarilo teplý a útulný čo najviac.

Kokosový salónik: neutrálne, mäkké a upokojujúce farby


Na rozdiel od toho, čo si človek môže myslieť, neutrálne farby, najmä biele, sú ideálne pre a kokónovací salónik a nedá vôbec chladnú atmosféru ... za predpokladu, že viete, ako ich dobre používať. Potom si môžete zvoliť odtieň neutrálnych farieb pomocou biela, z béžový alebo dokonca šedá, v rôznych materiáloch ako avankúš v umelá kožušina, a prehoz v mriežke na vašej pohovke ... Vaša obývacia izba s kokonom má potom na škandinávsky vzhľad a tieto farby môžete kombinovať ssvetlé alebo svetlé lesy teplo pre jemnú, upokojujúcu a príjemnú atmosféru. Výhodou neutrálnych farieb je, že táto atmosféra funguje v celom dome. Od obývacej izby po spálňu samotnú, doprajte si!

Kokosový salónik: zahalenie farieb pre zahriatie


Na rozdiel od škandinávskeho ducha si môžete tiež vybrať veľmi tmavé farby kto zabalí tvoje kokónovací salónik ako elegantný budoár alebo kabinet kuriozít. Potom sa môžete odvážiť čierna alebo z šedá veľmi tmavý a rovnomernýnočná modrá, Ak ste chladní (alebo) v úplnom vzhľade, ak sa odvážite, položte tieto farby na jednu stenu vašej obývačky. V tomto prípade si vyberiete príjemnú atmosféru s mnohými textil čo prinesie teplo celku. Zamyslite sa aj nad nábytkom, ktorý môže vytvoriť vašu kokonovú atmosféru bez toho, aby ste sa dotkli steny. Potom si môžete vybrať pohovky a kreslá zamat tmavý, závesy ťažké a hrubé, ktoré obliekajú vaše okná ... Rozumiete, textílie sú vašimi spojencami v tejto elegantnej kokonizačnej atmosfére. Tmavšia atmosféra bude uprednostňovať celkový vzhľad v spálni alebo vo vchode. Tieto farby si môžete osvojiť v obývacej izbe za predpokladu, že ich použijete kľúčom, aby vyhovovali čo najväčšiemu počtu. Inak by to pálilo oči viac ako jedného ...

Kokosový salónik: pastelové farby, ktoré jemne rozjasnia


A ak máte náladu romantický, radšej zvoliť mäkké farby a teplo, ktoré vám pomôžu stráviť zimu hladko vo vašej kokónovací salónik, Ak je pastelové farby počas jari a leta boli veľmi módne, počas zimného obdobia sa stávajú nadčasovými. Umožňujú vám udržať dávku dobrého humoru vo vašom interiéri vo všetkých jemnostiach. Samozrejme ich môžete použiť v úplnom vzhľade, ale bude lepšie hrať dotykom s neutrálnymi farbami pre jemný dekor. Pokiaľ ide o farby, konkrétne si vyberieme prášková ružová, z mandľovo zelená alebo dokonca žlté kurča pre sladkú notu v dekorácii. Pochopíte, že tento typ dekorácie je ideálny v romantickej miestnosti, ale nachádza svoje miesto aj v show za predpokladu, že tieto farby dobre premiešate s určitým príslušenstvom, napríklad poťahom na pohovku, kobercom alebo vankúšom. Žiadne zbytočné!