Krátko

Video: kurz šitia: šitie

Video: kurz šitia: šitie

Chcete ponúknuť pekné ručne vyrobené bryndáčik pre novonarodené dieťa? Hľadáte pekný bezšvový povrch pre jednu z vašich cukroviniek? Laurent Lachèze, spoluzakladateľ spoločnosti Bobines et Combines, vysvetľuje, ako šiť predpojatosť na podbradníku.

Pozrite si video:

Umiestnite predpätie

Predpojatosť je kus správy: 739845 látka, ktorá sa podobne ako lem používa na dokončenie cukrovinky estetickým spôsobom. Pred začatím šitia musíte najskôr umiestniť predpätie okolo podbradníka. Vystrihnite si predpätie tkaniny: 739845, a nie do priameho závitu, aby ste mohli získať pruh tkaniny: 739845, ktorý sa ľahko prispôsobí obrysom cukrovinky. Umiestnite predpätie okolo svojho podbradníka, pričom dávajte pozor, aby ste zahrnuli prednú aj zadnú časť látky: 739845. Z dôvodu ľahšieho šitia pritlačte predpätie po celej dĺžke. Znížte predpätie na výstrihu: urobí sa to neskôr, pričom dva prúžky správy: 739845 vyčnieva textília, aby bolo možné uviazať podbradník okolo krku.

Šiť zaujatosť

Pri šití predpätia v šijacom stroji nezabudnite otočiť látku tak, aby sa v rohoch pekne zaokrúhlilo. Zasuňte podbradník do spodnej časti predpätia a pravidelne kontrolujte, či predná aj zadná časť sú zošité niťou. Šev predpätia je len 2 mm od okraja predpätia. Keď ste dokončili celú dĺžku podbradníka, umiestnite nový predpätie na golier, zakryte konce predošlého predpätia a zošite celú dĺžku, aby ste prepojili zviazaný podbradník. Riaďte sa vysvetleniami Laurenta Lachèzeho pre jemnú a originálnu zaujatosť. Pozrite sa na video Lekcie šitia: šiť zaujatosť na Minutefacile.com. Produkoval Minute Facile.

Video: Vrecko. Ako ušiť vrecko. Krátky kurz šitia : (Smieť 2020).