Krátko

Lékué, módna značka, ktorá ponúka vašu kuchyňu

Lékué, módna značka, ktorá ponúka vašu kuchyňu

Sprístupnenie varenia pre všetkých praktickým, funkčným a zábavným spôsobom je Lékuého krédo. Vďaka svojim inovatívnym produktom s originálnym dizajnom chcel Lékué transformovať vašu kuchyňu na miesto bohaté na emócie a pocity, kde mladí a starí ľudia môžu objavovať alebo znovuobjavovať textúry a príchute spoločným varením doma.

Lékué, španielska značka, ktorá vyniká

Lékué je značka kuchynského riadu španielskeho pôvodu, ktorej primárnym cieľom je ponúknuť všetkým svojim zákazníkom chvíle kulinárskeho pôžitku vďaka svojim dômyselným objektom. Španielska značka, ktorá bola vytvorená v 70. rokoch minulého storočia, zaznamenala prvý úspech pri predaji prvých gumových kefiek a podnosov na kocky ľadu. S touto prvou skúsenosťou Lékué pokračoval vo svojom slávnom napredovaní tým, že uviedol na trh prvé platinové silikónové formy. Vďaka kvalitným a inovatívnym výrobkom s prekvapivým dizajnom a napriek tomu veľmi ľahko použiteľnými španielska značka získala v posledných rokoch stále viac sledovateľov. Od svojho založenia Lékué nezmenil svoje pokyny. Jeho cieľom je viac ako inokedy priniesť svojim zákazníkom inovatívne výrobky, kde sa kvalita rýmuje s dizajnom. Spoločnosť Lékué je tiež držiteľom niekoľkých medzinárodných cien, ktoré ocenili kvalitu svojich inovatívnych kuchynských potrieb, ako je cena za dobrý dizajn získaná v roku 2007 a 2010, cena Premio Innovacion de la Cambra de Comerç de Barcelona alebo cena Trends získaná v 2009.

Originálne kuchynské náradie pre inú kuchyňu

Pre Lékué musí byť varenie zábavné a naplňujúce. To je dôvod, prečo navrhla kuchynský riad s inovatívnym dizajnom, ktorý vám umožňuje variť inak a jednoduchšie. S Lékué, parník, parník box alebo parník sú k vašim službám variť tým najzdravším možným spôsobom. Španielska značka je tiež pôvodom originálneho konceptu Time For Baking, vďaka ktorému sa celá rodina môže dať do kuchyne, aby sa podelila o špeciálne chvíle, pripravila chutné pokrmy alebo gurmánske dezerty. Lékué sa narodil v Španielsku a dokázal dobyť viac ako 40 krajín na celom svete (Nemecko, Spojené štáty, Maďarsko, Taliansko, Japonsko ...). Zúčastňuje sa aj na rôznych medzinárodných veľtrhoch, ako je Intergift Salon v Madride, Ambiente Salon vo Frankfurte alebo Maison et Objet Salon v Paríži. Prezrite si jeho webovú stránku lekue.fr alebo na mnohých predajných miestach a objavte celú škálu produktov, ktoré ponúka Lékué. Zažite originálne a farebné kuchynské náčinie a rozlúčte sa s monotónnosťou vo vašej kuchyni!