Podrobne

Kniha: „Vytvorte záhradu v stredomorskom štýle bez zalievania“

Kniha: „Vytvorte záhradu v stredomorskom štýle bez zalievania“

Výhodou stredomorskej záhrady je to, že spotrebúva málo vody. Stále je potrebné zvoliť odrody rastlín a úpravy prispôsobené vašej pôde. Vďaka Jean-Jacques Derboux objavte dvadsať štýlov stredomorských záhrad, ktoré sa dajú reprodukovať doma.

Záhrada bez zalievania: falošný rozpor

Žijete v stredomorskej kotline a chcete využiť miestne odrody rastlín na skrášlenie vašej záhrady? Žijete v inom regióne, ale chcete do svojho exteriéru vniesť stredomorský štýl? Ale všetko bez poškodenia životného prostredia? Na základe rady Jean-Jacques Derboux, záhradník so špecializáciou na prírodné záhrady, navrhnite záhradu v stredomorskom štýle bez zalievania. Zavlažovanie vašich plodín je skutočne hospodárskou aj ekologickou otázkou. Kniha preto predstavuje mnoho rastlín, ktoré vyžadujú málo alebo vôbec žiadnu vodu, vhodné pre vašu záhradu. Kniha napokon prijíma prijatú myšlienku, že záhrada bez zalievania nevyhnutne prechádza veľmi minerálnym priestorom.

Rady prispôsobené vášmu terénu a vašim želaniam

v Vytvorte záhradu v stredomorskom štýle bez zalievania , bude vám predložených dvadsať medzier. Budete nevyhnutne nájsť odporúčania špecifické pre vaše stránky; že vaša pôda je viac alebo menej hlina, že je predmetom určitej úľavy, že je ohraničená mestom alebo lesom atď. Kniha tiež reaguje na vaše potreby a priania. Navrhnite priestor na oddych, zábavu alebo hranie. Doprajte svojej záhrade Zen, romantickú alebo divokú atmosféru. Využite rady Jean-Jacquesa Derbouxa na správne nainštalovanie a udržiavanie rastlín a pôdy vo vašej záhrade. Predtým, ako sa pustíte do práce, nájdete inšpiráciu medzi mnohými fotografiami, ktoré urobila Béatrice Pichon-Clarisse, ktorá sa špecializuje na podávanie správ o záhradách. Každý priestor je fotografovaný pred a po vývoji, dosť na to, aby ste získali predstavu o potenciáli vašej krajiny. Vytvorte záhradu v stredomorskom štýle bez zalievania , autor: Jean-Jacques Derboux Editions Ulmer, 168 strán, 26 EUR. Viac informácií: Navštívte webovú stránku Éditions Ulmer Všetky naše videá s rastlinami doktorov