Komentáre

Studený toast a späť do školy

Studený toast a späť do školy

Situáciu som zažil tak nedávno, ako pred hodinou, a táto situácia sa bezpochyby vyskytla v mnohých francúzskych domoch. Ako sa môže dieťa zobudiť o siedmej alebo šiestej hodine počas všetkých školských prázdnin a ignorovať budík na začiatku školského roka? Prečo dnes ráno sme museli kričať „Postav sa!“ zatiaľ čo v predchádzajúcich dňoch to bolo „Choď spať!“ ? A najmä prečo dnes ráno sú tvárou a že my rodičia sme prekrývali dobrú náladu?
Ak máte deti ako ja, mali by ste určite vedieť, že tento deň je späť zo školy mimoriadny. Okrem všetkého zameraného na ráno, vaše deti vytiahnu najvyššiu zbraň zvanú rodičovská vina. Je to asi o hodinu, čo vás mrzí, keď ich vezmete na toto hrozné miesto, do školy. Začína sa prebudením, nevyhnutne zlým a proti ich vôli. Apoteóza prichádza počas raňajok, prosia vás, aby ste ich vzali do školy, keď dobre vedia, že to nie je možné. Ako poslednú možnosť sa vrátia na raňajky, ktoré ste si pripravili s láskou: „A potom to naštve, vaše opekané sendviče sú studené!“ Za normálnych okolností by ste sa mali zamilovať. Nemôžem ťa takto opustiť, plný smútku a zlosti. Úprimne povedané, kvôli nálade vašich detí s tým nemôžem nič robiť. Nevýhody za studený toast, mám riešenie! Povedzme, že Russell Hobbs má riešenie vďaka svojmu Easy Toaster!
Ako vidíte na fotografii, hriankovač Russell Hobbs Easy Toaster má dva predné priehradky, podobne ako naše kabelky. Vyhneme sa vám však umiestneniu kľúčov alebo balenia žuvačky, pretože tieto priestory sú určené na uloženie čerstvo opečeného chleba, aby bol teplý a mäkký, čo je čas na prípravu ďalšej dávky.
Tieto oddelenia, ktoré sa dajú ľahko rozobrať, aby sa zabezpečila ľahšia údržba, musia určite využívať teplo distribuované súčasným použitím hriankovača. Je to podmienené, pretože som nenašiel žiadne ďalšie informácie k tejto téme, zdá sa však, že nejde o otázku nezávislého udržiavania teploty. Takže by ste sa nemali príliš zabávať, aby ste jedli sendviče. Zlé jazyky v tomto prípade povedia, že na dosiahnutie toho istého výsledku stačí nakúpiť hriankovač s dvoma štrbinami, to znamená štyri horúce sendviče, ale ako zdôrazňuje Russell Hobb, záujem hriankovača Easy Toaster je ochutnať štyri sendviče. opekané za horúca s veľmi úzkym hriankovačom, ktorý nezaberá veľa miesta. Medzi jeho ďalšie vlastnosti patrí: dlhá štrbina pre bagetu, tácka na drvinu, 1000 W príkonu a 6-polohový termostat. Okrem toho má funkcie ako rozmrazovanie a pečenie.

Russell Hobbs, Easy Toaster, referencia: 19990-56, cena: 39,99 €