Záhradná kniha: „Ekologické úpravy v záhrade“

Záhradná kniha: „Ekologické úpravy v záhrade“

Už sa nemusíte báť plánovať svoju záhradu. Vďaka Brigitte Lapouge-Déjean a Serge Lapouge objavte všetky druhy stvorení, ktoré sa dajú reprodukovať doma bez použitia chemikálií.

60 zariadení pre vašu záhradu

Rozmnožovanie plodín vo vašej záhrade nestačí na to, aby jej bolo možné dať identitu. Rovnako ako miestnosť v dome, aj tento priestor vyžaduje osobitné opatrenia, aby bol jedinečný, definoval ho podľa vášho vkusu a vášho použitia. Preto vás autori tejto knihy pozývajú, aby ste objavili množstvo možných opatrení na vytvorenie záhrady, ktorá vám vyhovuje. Brigitte Lapouge-Déjean a Serge Lapouge, resp. Organický záhradník a krajinár, sú autormi mnohých špecializovaných kníh a zakladateľov „Jardins de l'Albarède“ v Dordogne, klasifikovaných ako pozoruhodné záhrady. Vďaka nim sa naučte vytvárať hranice, chodníky, nízke steny, terasy, záhradné prístrešky, lavičky, rybníky alebo dokonca mosty. Budete dokonca vedieť, ako zafarbiť svoje výtvory.

Jednoduchý a konkrétny prístup

Začatie takýchto opatrení môže byť únavné, najmä ak chcete chrániť životné prostredie. Z tohto dôvodu je práca založená na postupných technikách, predmete jednoduchých komentárov, rád, fotografií a kresieb. Každý hárok pomáha zdôrazniť výhody a nevýhody rôznych usporiadaní a vedieť, za akých okolností sa môžu vykonať. Výber materiálov je legitímny pomocou presných vysvetlení. Kniha je naklonená tomu, aby ste ju robili sami a aby ju získali späť na úkor nákupu hotových zariadení. Tvorba vlastnými rukami, rovnako ako záhradníctvo, je o to uspokojivejšia. Takže vďaka Ekologické záhradné úpravy , môžete usporiadať a zdobiť svoju záhradu, pričom spájate estetiku, praktickosť a rešpektovanie životného prostredia. Ekologické záhradné úpravy , autor: Brigitte Lapouge-Déjean a Serge Lapouge Éditions Terre vivante 185 strán, € 25,40. Viac informácií: Navštívite webovú stránku Terre vivants Všetky naše videá Balkón, terasa a záhrada Potrebujete priestor na uloženie svojho vybavenia? Na našej stránke porovnávania cien nájdete stovky ponúk na kúpu záhradnej kôlne.