50 eur za škandinávske príslušenstvo

50 eur za škandinávske príslušenstvoWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Škandinávsky štýl je absolútnym trendom jeseň / zima. Ak si teda chcete túto teplú dekoráciu osvojiť bez toho, aby ste všetko zmenili doma, odporúčame vám hrať si s príslušenstvom. Vybrali sme 3, ktorých ceny sa pohybujú okolo 50 eur.

Ovčej kožušina

Priniesť kokonizujúci pocit škandinávskeho štýlu, nič ako umelé kožušiny. A pre skutočne campy atmosféru, namiesto toho, aby sa rozhodli pre vankúš alebo pléd, sme si vybrali priamo ovčiu kožu, ktorá sa usadí rovnako na zemi ako na stoličke alebo pohovke. To bude vřelým prínosom vášho interiéru. Vyberiete si to samozrejme v prírodnej farbe tak, aby sa dobre zmestili do škandinávskej atmosféry, ktorá zdôrazňuje hlavne bielu farbu.

Jelená hlava

Dekoratívna výhoda severskej atmosféry? Trofej, ktorá sa usadí na vašej stene, aby si spomenula na škandinávske lesy. Nie je však pochýb o tom, aby si adoptoval skutočnú hlavu jeleňa! Preferujeme ho štylizované napríklad v bielom dreve alebo dokonca v papieri, ale vždy v dizajnovom duchu. Biela farba bude opäť obľúbenou farbou, ale svetlo sa môže hodiť aj do teplej atmosféry.

Teplé sviečky

A nakoniec, v škandinávskej dekorácii bude to svetlo! A na dokončenie teplého a tlmeného osvetlenia môžeme použiť sviečky, silný dekoratívny prvok škandinávskeho štýlu. Môžeme si osvojiť jednoduché čajové sviečky, ktoré vynásobíme veľmi teplou atmosférou, ale môžeme si tiež zvoliť jednu alebo dve krásne väčšie sviečky. V bielej farbe bude dekor elegantný a elegantný. Na doladenie atmosféry sa rozhodnite pre voňavú sviečku, ktorú si vyberiete v drevenej vôni. Naše praktické dekoratívne videá