Dávam svojmu starému nábytku facelift

Dávam svojmu starému nábytku faceliftWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Nábytok, rovnako ako mnoho iných prvkov, vychádza z módy. To, čo bolo pred niekoľkými rokmi trendy, je teraz staromódny, dokonca banálny. Znamená to investovanie do nového nábytku? Nie nevyhnutne ... Existuje mnoho tipov, ako dať svojmu starému nábytku facelift. Tu sú tipy pre redaktorov, ako vylepšiť váš nábytok a aktualizovať váš interiér s nižšími nákladmi.

Nábytok z prírodného dreva mení farby

Domáce predstavenie je veľkým trendom súčasnosti. Táto prax, znásobená slávnou šou Stéphane Plaza, Maison à vendre, vám umožňuje znovu vyzdobiť váš interiér s nižšími nákladmi pomocou už existujúcich prvkov. Nábytok z prírodného dreva je najjednoduchší na prácu. Po jemnom brúsení, vyrobenom z jemných zŕn, môžete tento druh nábytku natrieť, zafarbiť alebo natrieť. Najobľúbenejšie farby, ktoré dodajú vášmu nábytku facelift, sú biele a šedé. Či už ide o škvrny alebo farby, tieto farby osviežujú dom a zároveň zachovávajú teplú stranu dreva. Ak máte radi fantáziu, môžete zafarbiť nábytok do modrej, zelenej alebo červenej farby. Najlepšie výsledky dosiahnete vždy, keď zvolíte farby a škvrny vhodné pre vašu podporu.

Pracovný nábytok z preglejky

Na rozdiel od dreveného nábytku musí byť preglejkový nábytok úplne zakrytý. Nemôžeme ich lakovať ani zafarbiť. Môžete ich však natrieť farbou podľa vášho výberu alebo prikryť lepiacou vrstvou. Táto posledná možnosť dáva vašej fantázii voľnú ruku. Váš nábytok môže byť potiahnutý kožou, tkaninami, farbami, vzormi atď. Môžete dokonca znásobiť lepidlá pre viac fantázie!

Toaletné stoličky a kreslá

Bielizeň pre domácnosť rýchlo vymizne z módy, najmä ak ste si vybrali farebné alebo vzorované látky. Ak chcete dať svojim stoličkám a kreslám facelift, jednoducho vymeňte textílie. Preferujte neutrálne farby alebo farby, ktoré sa hodia k vášmu interiéru. Vyhýbame sa príliš originálnym tkaninám, ktoré vás potešia iba na chvíľu. Ak máte starú pohovku, jednoducho ju prikryte prikrývkou, prikrývkou alebo plochým plachtom. Investujte do koordinovaných vankúšov, ktoré vašej obývačke poskytnú príjemný dojem.

Vymeňte rukoväte

Vyzerá to triviálne, ale napriek tomu ... Zmena kľučiek vášho nábytku ich môže zmeniť! Jednoduchý biely kus nábytku môže mať oblátky, kuchynský nábytok bude pre nich okamžite omladený. Ak plánujete maľovať nábytok, zafarbiť ho alebo prikryť lepiacou vrstvou, môže byť nevyhnutná zmena madiel, najmä ak chcete zjednotiť rôzne časti nábytku v miestnosti. Predtým, ako miniete šťastie na nový nábytok, budete rozumieť modernizáciou svojho súčasného nábytku pomocou všetkých našich rád.