Záhradná kniha: „Vytvorte si vlastnú organickú aromatickú záhradu“

Záhradná kniha: „Vytvorte si vlastnú organickú aromatickú záhradu“


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Na dokončenie našich plodín často vysádzame iba niekoľko aromatických rastlín. Sú však také početné a rozmanité, že ponúkajú veľmi veľké možnosti; vizuálne aj čuchové alebo chuťové. S Brigitte Lapouge-Déjean a Serge Lapouge jednoducho pestujte svoje aromatické rastliny bez použitia akýchkoľvek chemikálií.

(Znovu) objavte aromáty

Aromatické látky, ktoré sa ľahko udržiavajú, zdobia často chodníky našich záhrad. Mincovňa, bazalka, pažítka, petržlen, tymián atď. Každá rastlina vyžaduje špecifické požiadavky na pestovanie a má svoje vlastné vlastnosti a použitie. Aby však bolo možné naplno využiť jeho výhody, je stále potrebné sa s tým správne vysporiadať a vedieť, kedy si ich treba vybrať. Postupujte podľa mnohých tipov dvoch autorov Vytvorte si vlastnú organickú aromatickú záhradu , Brigitte Lapouge-Déjean a Serge Lapouge, resp. Organický záhradník a krajinár, sú autormi mnohých špecializovaných kníh a zakladateľov „Jardins de l'Albarède“ v Dordogne, klasifikovaných ako pozoruhodné záhrady. Kniha, ktorá je zameraná na nových aj skúsených záhradníkov, zdôrazňuje 58 rôznych aromatických látok; natoľko, aby nahradili najtradičnejšie odrody novými vôňami, novými príchuťami.

Pestujte aromatické látky

Každá aromatická látka je predmetom osobitného spisu, ktorý ilustrujú akvarely Loren Bes. Vysvetlené sú 100% techniky prirodzeného sejenia a údržby špecifické pre každú rastlinu. Okrem toho sa naučíte, ako pripraviť pôdu, transplantáciu alebo dokonca množiť rastliny. Aromatická úroda je kľúčovou etapou, ktorej je venovaná dôležitá časť práce. Budete schopní rozlíšiť, kedy dodávajú všetky svoje arómy, za akých podmienok ich môžete vyberať alebo dokonca pomocou ktorých nástrojov. Vytvorte si vlastnú organickú aromatickú záhradu posudzuje rôzne možné pestovateľské priestory: na zemi, v kvetináčoch, v vyvýšených vaničkách atď. Môžete dokonca začať navrhovať stredovekú záhradu alebo krajinářské hranice. Akonáhle majú aromatické látky odpudzujúce vlastnosti, dozviete sa, ktorú rastlinu umiestnite na úpätie ovocných stromov, ruží alebo vedľa rastlín rastlín, aby ste zabránili akémukoľvek napadnutiu škodcami.

Použite aromatické látky

Kniha tiež skúma všetky možné použitia aromatických látok; najmä v kuchyni. Čo by mohlo byť uspokojivejšie ako varenie rastlín, ktoré ste sami pestovali? Korenie, omáčky, polievky, zákusky, likéry, infúzie atď. Medzi všetkými ponúkanými receptami nájdete nevyhnutne spôsob, ako si naplno vychutnať svoje aromáty. Objavte tiež ich liečivé prínosy a naučte sa, ako si môžete pripraviť vlastné infúzie, odvary, balzamy a iné 100% prírodné liečby. Vytvorte si vlastnú organickú aromatickú záhradu , autor: Brigitte Lapouge-Déjean a Serge Lapouge Éditions Terre vivante, 288 strán, 27,40 €. Zistite viac: Navštívte web Terre vivants Všetky naše videá s rastlinami doktorovKomentáre:

 1. Matheson

  wonderfully, is the phrase very valuable

 2. Vohn

  In my opinion, mistakes are made. Write to me in PM, it talks to you.

 3. Vigore

  Samozrejme. Všetko vyššie uvedené je pravda.

 4. Riston

  Smútok nemožno merať slzami.

 5. Sun

  Skvelá správa je veselá)))

 6. Kenny

  I think it's falsehood.Napíšte správu