Asterix a Obélix sa pozývajú na výzdobu tých najmenších

Asterix a Obélix sa pozývajú na výzdobu tých najmenšíchWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Pri príležitosti vydania najnovšieho albumu Asterix a Obelix mohol váš najmladší požiadať o izbu na túto tému. Nepanikárte, môžete ho potešiť bez toho, aby ste z jeho izby urobili galský tábor. Dáme vám 3 nápady pre dekorácie Asterix a Obelix s jemnosťou.

Komiksy sú vystavené

Namiesto toho, aby ste sa rozhodli pre plagáty, ktoré lemujú steny, dávame prednosť zobrazeniu zbierky komiksov vášho dieťaťa na poličke. Môžete napríklad vyzdvihnúť štyri komiksy, akoby išlo o galériu umenia. Výhodou je, že dekor sa môže meniť podľa vášho dieťaťa, pretože to bude stačiť na zmenu zvýrazneného albumu. Dosť na predstavenie nového albumu „Astérix chez les Pictes“, ktorý sa práve vydal.

Figurínová polica

Ak chcete priniesť Asterix a Obelix do dekorácie vášho dieťaťa, môžete sa spoľahnúť na nespočetné množstvo dekoratívnych figúrok, ktoré si tie najmenšie radi zozbierajú. Potom ich nájdeme ako peknú poličku na ich zobrazenie. Dobrou správou je, že tieto figúrky sa budú používať aj ako hračka! A keď je dekor zábavný, deti ho milujú.

Dekoratívny prvok s obrázkom hrdinov

Nakoniec, ak chcete vyznačiť odtlačok Asterix a Obelix vo výzdobe, môžete sa rozhodnúť pre silný prvok dekorácie, ktorý bude na obrázku hrdinov. Najjednoduchšie je pravdepodobne zvoliť si poťah na prikrývku alebo pár záclon, pretože ak bude vaše dieťa unavené, bude stačiť vymeniť látku, pretože zvyšok miestnosti zachováva triezvy dekoráciu! Naše praktické videá do detských spální