Vylepšite svoj interiér pomocou grafických vzorov

Vylepšite svoj interiér pomocou grafických vzorov

Ak ste ešte nepodľahli trendu grafického vzoru, je čas to napraviť. Vo fluorescenčnej verzii, ak potrebujete dať skutočnú dávku papriky do miestnosti alebo v pastelových farbách, ak chcete dodať trochu sladkosti, je len na vás.

Geometrické vzory, ktoré určujú scénu

Výzdoby v celom dome vytvárajú trojuholníky, šípky, kruhy, polkruhy, diamanty, geometrické vzory. V pastelových alebo neónových odtieňoch dodávajú parketovej podlahe koberce, spálňu s posteľnou bielizňou, steny s tapetou. Stručne povedané, chápete, pozývajú sa od podlahy k stropu pre naše najväčšie potešenie, pretože ich milujeme! Ferm Living prechádza trendom a ponúka pekné pastelové vankúše, ktoré by sme chceli umiestniť všade, a tapetu, ktorá oživí vchod alebo detskú izbu. U Urban Outfitters to sú skôr fluorescenčné trojuholníky

Fotografie: Ferm Living

Pozývajú sa do všetkých miestností

Výhodou grafických vzorov je, že ich môžeme nainštalovať kdekoľvek chceme. Ak sa nám páčia najmä trojuholníky na tapety vo vchode alebo v obývacej izbe, páčia sa nám tiež na bielizeň pre domácnosť. V škandinávskej obývacej izbe sa opovažujeme o koberec s neónovým vzorom, ktorý zvýrazní dekor. Ako vidíte, geometrické vzory sú vecou vkusu a túžby.

Fotografie: Urban Outfitters