5 farebných atmosfér s Aurélie Hémar pre rok 1825

5 farebných atmosfér s Aurélie Hémar pre rok 1825

Značka farby 1825 vyzvala Aurélie Hémar, dekoratérku a interiérového dizajnéra, aby podpísala kolekciu kapsúl 40 nových, elegantných a súčasných farieb. Aby vás sprevádzali doma, farby sú usporiadané okolo piatich tém, ktoré tvoria farebnú schému.

Mäkká tlač

S prostredím Soft Print získate revidovaného japonského ducha prevažne v modrej farbe. Zámerom bolo obnoviť japonský štýl tým, že mu prinieslo nádych modernosti a dizajnu. Aurélieho trik spočíva v zmiešaní farieb kombináciou modrošedej, bielej a trochu červenej, aby sa všetko spojilo.

Žltá tehlová cesta

Myšlienka Aurélie Hémar má byť schopná dať miestnosti charakter kombináciou silných a opačných farieb a vytvoriť tak triezve, ale grafické prostredie. V tomto rozmedzí je žltá, ktorá je v centre pozornosti, ktorá dodáva energii interiéru. Potom sa kombinuje s neutrálnejšími farbami, ako je šedá béžová, tmavo modrá alebo matná čierna.

Parati atmosféra

Pre túto atmosféru bola Aurélie inšpirovaná Brazíliou poznámkami, ktoré sú húževnaté a zároveň relaxačné. K programu: vodná zelená a tyrkysovo modrá triešťová plecia s benzínovou modrou, ktoré dávajú celku charakter. Pre svetlo je celok obratne kombinovaný s odtieňom béžovej.

Retrolook atmosféra

S atmosférou Retrolook je to štýl z 50. rokov, ktorý je prepracovaný! Farby sú potom svetlé a úprimné ako tyrkysová farba, ktorú jednoducho zmäkneme odtieňmi bielej.

Zvuk atmosféry Afriky

Po Brazílii choďte do Afriky na teplú atmosféru pomocou modrastých čiernych, popolových modrých a tmavých béžových odtieňov. Celok potom hrá kartu triezvosti s množstvom šik. Naše praktické videá pre domácich majstrov