Malá ovca v mojej dekorácii

Malá ovca v mojej dekorácii


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Ako sa priblíži zima, dom našiel nového ozdobného spoločníka. V tejto sezóne, kvôli teplej dekorácii, naliehavo adoptujeme ovcu do domu. Veľmi mäkké a upokojujúce, oslovuje deti rovnako ako ich rodičov!

Pôvod okrasnej ovce

Po jelenej a inej poľovníckej trofeji sa dom otvára novému nemenej ozdobnému zvieraťu. Ak sme už využívali ovčiu vlnu alebo jej imitáciu na to, aby dali do domu kokosový štýl prostredníctvom kobercov a vankúšov, dnes sa na dekorácii prejavuje celá ovca. Pravidelne vystavovaný umelcom François-Xavier Lalanne v múzeách, ale aj Hannsom Peterom Krafftom v roku 1982, ktorý ponúka ovce za prijateľné ceny na oživenie interiérov. Keď sa blížia zimy, ovce sa vracajú na prednú časť javiska, aby zahrejuli naše interiéry.

Ako ju môžeme použiť na dekoráciu?

Na adopciu oviec v dome máte niekoľko možností. V naj abstraktnejšej verzii sa môžete liečiť s ovčou kožou, ktorú budete mať pri nohách postele alebo na kresle. Pre trochu väčšiu prítomnosť v dome môžete použiť aj motív oviec. Zviera sa potom vystaví na vankúši alebo inom dekoratívnom predmete. Nakoniec, aby sme v teplej a hravej výzdobe súčasne prijali dekoratívne zviera priamo s modelmi Hannsa Petera Kraffta, ale aj s modelmi AM.PM, ktorí budú hrať dekoratívne sochy v dome. A ak máte deti, samozrejme padajte za hojdajúcu sa ovcu, ktorá poteší vašich najmenších! Naše praktické kreatívne videá pre voľný čas