Video: prispôsobenie kancelárskeho priestoru v byte

Video: prispôsobenie kancelárskeho priestoru v byte


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Pracujete doma a potrebujete priestor venovaný vašej činnosti? Chceli by ste byť schopní študovať na stole, ale váš byt nemá dostatok miesta? Thomas Bordas z agentúry Mamadeko v Paríži ponúka niekoľko riešení na vybavenie kancelárskych priestorov v malom byte.

Pozrite si video:

Nájdite ideálne miesto pre kanceláriu

Skôr ako začnete s inštaláciou kancelárie, začnite starostlivo sledovať svoj byt. Má nevyužité uhly? Je vstup dostatočne veľký na umiestnenie kancelárie? Premýšľali ste o využití priestoru, ktorý je k dispozícii na chodbe? Všetky tieto otázky si zasluhujú pozornosť vážne: riešenia, ktoré poskytnete, budú určite odpoveďou na projekt usporiadania vašej kancelárie!

Vyberte si správnu kanceláriu

Ak ste našli ideálne miesto pre svoju kanceláriu, musíte premýšľať o type kancelárie, ktorá má pre váš priestor najväčší zmysel. Uvedomte si, že je možné nainštalovať stôl v skrini, uložiť ho, keď ho nepoužívate, a ušetriť tak drahocenný priestor. Môžete si tiež zariadiť vlastný stôl vo výklenku alebo výklenku v byte, napríklad pod policami. Myslite tiež na stôl, ktorý sa prichytáva k stene a podľa potreby sa vytiahne. Nakoniec odkloňte objekty od ich primárnej funkcie: konzola môže napríklad pôsobiť ako stôl. Riaďte sa pokynmi Thomasa Bordasa, aby ste v malom priestore zriadili praktickú a diskrétnu kanceláriu. Nájdite video Usporiadanie kancelárskych priestorov v byte na Minutefacile.com. Produkoval Minute Facile.