Päť kľúčových trendov v kreatívnom trávení voľného času

Päť kľúčových trendov v kreatívnom trávení voľného časuWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Každý rok sa koná parížsky veľtrh, ktorý by prsty víly nevynechali pod zámienkou: stvorenia a know-how. Táto udalosť je najväčším tvorivým workshopom pre voľný čas v Európe so stovkami podujatí. Trendom je originalita. Dnes šijeme, vyšívame, zoškrabujeme, pletíme, háčkujeme, maľujeme, lepíme, prispôsobujeme a interiérový dizajn sa stáva jedinečným. DIY (pochopte, urobte to sami) je všade, zábavné, vzrušujúce, ekonomické a ekologické. Stručný prehľad piatich hlavných trendov kreatívneho trávenia voľného času.

Origami, výbušný trend

Origami - japonské slovo - je umenie, ktoré sa v Číne narodilo pred viac ako 1 500 rokmi a pozostáva z dômyselného skladania papiera. Postupom času sa vyvinuli formy inšpirované rastlinami a zvieratami. Objekt preberá objem, farbu, textúru a hrá sa so svetlom. Skutočné sochy, skladané papierové výtvory sú veľkolepé a teraz sa podobajú umeleckým dielam. Papierová lampa patrí medzi kľúčové trendy v kreatívnych záľubách, ako je mobil pre škôlku.

Prispôsobenie alebo umenie transformácie

Medzi najväčšie dekoračné trendy súčasnosti sa prispôsobenie prispôsobilo a do popredia sa dostáva galantéria. Gombíky, uzly, stuhy, korálky a ďalšie doplnky transformujú odevy, riad, hody, vankúše, záclony, nábytok, knick-knacks, ale aj autá, skrinky a záhradné náradie v jiffy. Prispôsobenie je umenie obnovenia staromódneho príslušenstva. Každý objekt sa tak premení a stáva sa jedinečným.

Upcycling rozmaznávať planétu

Vďaka trendu pre domácich majstrov je všetko možné znovu použiť. Dôkazom toho je upcycling, pretože umožňuje transformáciu predmetov odklonením od ich pôvodnej úlohy. Nový druh nakladania s odpadmi, ktorý dáva príležitosť získať späť to, čo sa malo vyhodiť. Je to inteligentný spôsob, ako ušetriť peniaze a obmedziť znečistenie uložením predmetov a materiálov z iného veku zo spaľovania. Drevená paleta sa tak stáva klavírnou stoličkou, kartón sa zmení na kreslo, vyradené džínsy sú určené na sedenie, stará pneumatika sa zmení na osmanskú

Domáce, nová vlna vianočných darčekov

Keď sa oslavy konca roka blížia, kreatívne využitie voľného času nadobúda svoj plný význam. Ozdoby, atmosféra, dary ... vzrušenie oživuje géniové remeslá. Vianoce sú príležitosťou nechať hovoriť fantáziu a ukázať veľkú štedrosť. Vytvorenie vianočného darčeka si vyžaduje čas pre druhých a dáva trochu seba. Vyšívame preto knihu s abecedou, vytvárame prostredie rastlín, vymýšľame náš darčekový obal, pletíme útulnú prikrývku alebo vytvárame príjemnú a jedinečnú vôňu. Na zdokonalenie vašej techniky môže byť veľmi užitočné zúčastniť sa na seminároch veľtrhu Creations & Know-how.

Pletenie pre dekoráciu

Vyšívanie sa už nevykonáva iba na obohatenie šatníka. Teraz môžu obliecť čajník, vytvárať dekoratívne predmety, čelo postele alebo pohovku. Pletené predmety sa stali trendovými a mánia pre ihly si získava na popularite medzi mladými a starými, mužmi a ženami. Naše praktické kreatívne videá pre voľný čas