Podrobne

Postavil som svoju obývaciu izbu na prízemí

Postavil som svoju obývaciu izbu na prízemí

Chcete, aby vaša obývacia izba bola priateľským a uvoľneným priestorom? Umiestnením obývacej izby na úroveň terénu bude efekt okamžitý a vaše sedadlá vás vyzývajú na oddych. Aby sme vám pomohli predstaviť si túto nekonvenčnú obývačku, dáme vám niekoľko nápadov.

Definovanie atmosféry

Dokonca aj výberom obývacej izby na prízemí si budete môcť do svojej izby dať istú atmosféru! A všetky štýly sú možné, ale uvedomte si, že niektoré sa požičiavajú viac ako iné. Napríklad orientálny štýl a zenový štýl sú dekoratívne atmosféry, ktoré tradične používajú nízky nábytok s lavicami na podlahe alebo špeciálne vankúše. Ďalej si uvedomte, že prirodzene uvoľnené štýly sa dokonale hodia napríklad na obraz mestskej atmosféry alebo cestovnej výzdoby.

Výber správneho nábytku

Pre váš nábytok bude preto potrebné zvoliť sedadlá, ktoré sú čo najbližšie k podlahe. Z tohto dôvodu si môžeme zvoliť nejaké dizajnérske pohovky, ktoré sa pasú na podlahe, ale najlepšie je zvoliť lavičky, ktoré sú priamo na nej nainštalované. Ak sa chcete pripojiť k svojej lavici / pohovke, môžete sa rozhodnúť pre podlahové vankúše, ale aj beanbagy, ktoré do miestnosti prinesú uvoľnenú atmosféru. Nájdete mnoho farieb, ktoré vám umožnia prispôsobiť nový nábytok vášmu zdobeniu. Pokiaľ ide o tematický dekoratívny nádych, viem, že existujú aj obálky, ktoré zobrazujú digitálne výtlačky s výhľadom na New York, napríklad na vytvorenie mestskej atmosféry. Naše praktické videá na obnovenie dekorácie