Video: dekorácia jarného stola

Video: dekorácia jarného stola

Toto sú správy, ktoré sú pre každého dobré: jar je späť! Príroda je znovuzrodená a pozýva sa k nášmu stolu: prečo nestavať stôl pod znamením jarnej zelene? Niečo, čo poteší hostí a zabudne na zimu navždy. Postupujte podľa pokynov!

Pozrite si video:

Fázy:

Začnite nastavením tónu úpravou stola bielym obrusom, čo je klasika, ktorá evokuje dva silné body jari: jas a mäkkosť. Ale ak existuje jedna vlastnosť, na ktorú by sa nemalo zabúdať, je to prebudenie prírody! Preto sa rozhodnite pre trávnikovú tkaninu, ktorá mu bude vzdávať hold. Táto látka, ktorá pokrýva časť tabuľky, postačí na nastavenie scény. Jedlá tiež hrajú hru. Zelené dosky, ale aj poháre vytvárajú 100% prírodnú atmosféru. Ale ešte nie je koniec! Ak chcete zdokonaliť celok, neváhajte skutočne pozvať Matku prírodu na stôl, s prúteným košom naplneným záhradnými kvetmi, malým rustikálnym tónom, o ktorom snívame na jar, sviečkami ozdobenými vetvami a jemne stredobodom. vyrobené z kvetov a lístkov.

Nápad dekorácie:

Zobuď túto súpravu v jemných farbách s honosnými stuhami, ktoré zabalia ľanové obrúsky a držadlo koša.

Nákupy:

Aby sme vám pomohli s dekoráciou vášho stola, tu je niekoľko nákupných nápadov, ktoré sme pre vás vybrali: Livia zelené taniere ALINEA dezertné taniere Livia zelené ALINEA Poháre Lali stonky ALINEA Biely štvorec Kent obrus ALINEA Fabulös vodné poháre IKEA Vďaka Akvarel na kvety. Návrh stolov a inscenácia od Véronique Antelme-Rambaldi.