Video: ako nahradiť gombíky džínsov?

Video: ako nahradiť gombíky džínsov?

Už ste stratili gombík na džínsoch? Žiadne obavy! Céline Leridon, produktová manažérka spoločnosti „Créa Pécam“, vysvetľuje, ako vymeniť gombík na džínsoch za pár minút.

Pozrite si video

Pripravte materiál na výmenu gombíkových gombíkov

Prineste džínsy, z ktorých gombík spadol, kladivo, gombík džínsov tiež nazývaný automatické gombíky a inštalačný nástroj pre automatické gombíky. Tlačidlá džínsov nájdete v akejkoľvek veľkej oblasti. Na začiatok umiestnite dva koncové uzávery určené na tento účel do montážneho nástroja. Potom umiestnite gombík džínsov do veľkej špičky inštalačného nástroja tvárou oproti špičke. Stlačte tlačidlo, až kým nebudete počuť kliknutie. Na malý hrot umiestnite hrotovú časť automatického tlačidla a dávajte pozor, aby ste ju umiestnili hrotovou stranou smerom k sebe. Opäť stlačte, kým nekliknete. Vaše zariadenie je teraz pripravené na použitie.

Vymeňte gombík na džínsoch

Druhým krokom je aplikovanie gombíka na džínsy. Za týmto účelom umiestnite inštalačný nástroj na pôvodné miesto. Malý koniec so špičatou stranou by mal byť umiestnený na zadnej strane tkaniny: 739845. Prechádzajte tkaninou zvinovacieho telesa: 739845 nechtom a preveďte otvorom vytvoreným starým gombíkom. Zatvorte inštalačný nástroj tak, aby zodpovedal automatickému tlačidlu s klincom. Ak je váš nástroj správne umiestnený, pomocou niekoľkých úderov kladiva zatlačte klinček. Vyberte inštalačný nástroj. Vaše nové tlačidlo je teraz na svojom mieste. Podľa postupu, ktorý vysvetlil Céline Leridon, nájdete uzáver džínsov ako nový. Pozrite si video Ako vymeniť gombík na džínsoch? na stránkach Minutefacile.com. Produkoval Minute Facile