Kôš, ktorá má štýl!

Kôš, ktorá má štýl!

Ak má kôš zlú povesť, stále sa môže miešať s vašim dekorom. Stav? Vyberte si kôš podľa vášho štýlu dekorácie. Zistite, ktoré koše si môžete vybrať podľa dekoratívnej atmosféry vášho interiéru.

Kôš na pop štýl

V popovom interiéri prevláda farba, takže nie je dôvod, aby sa váš kôš odchýlil od tohto pravidla. Vyberieme teda jasný farebný model, ktorý vyhovuje dekoratívnym predmetom vašej izby. A keďže sa popový štýl odvažuje byť originálnym, môže sa váš kôš premeniť na skutočný dekoratívny predmet, napríklad pomocou tvaru plechovky alebo jablka.

Kôš na dizajnový štýl

V značkovej kuchyni alebo kúpeľni môže kôš hrať na kartu čistých čiar. Potom je veľmi jednoduchý a elegantný, ale je oblečený z materiálov ako kov a čistá farba ako čierna alebo biela. Bude mať podobu moderného totemu, ktorý bude ladený so štýlom vo vašom interiéri. Myslíme na referenčné značky ako Vipp alebo Brabantia.

Kôš na priemyselný štýl

V priemyselnej atmosfére sa kôš zdá byť obnovený. Vyzerá teda skôr ako sud s vekom a je nevyhnutne oblečený do kovu. Aby bol vzhľad vyzretý, budú uprednostňované patinované materiály. Ak chcete nájsť tento druh koša, choďte k veľkým dekoračným značkám ako Alinéa alebo Maisons du monde, ktoré sa reprodukujú so starými priemyselnými modelmi v štýle. Naše praktické dekoratívne videá