Urobte si priestor pre troch, musí mať dizajn v obývacej izbe

Urobte si priestor pre troch, musí mať dizajn v obývacej izbeWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Obľúbená dekorácia pre tri nové výrobky so známym dizajnom. Medzi čistými líniami, základnými farbami a tvarmi, ktoré čerpajú z kultúry dizajnu, objavte pohovku Alco z 50. rokov, osvojte si šesťdesiate roky, kreslo inšpirované škandinávskymi modelmi a nechajte sa zviesť revolučnou dizajnovou lampou. Ako skutočné vrcholy sú tieto 3 novinky vhodné do moderných interiérov, ako aj do klasickejších interiérov. Dešifrovanie troch musí mať.

Pohovka v tvare výklenku

Obnovte atmosféru priamo z 50. rokov s Alcom. Hry s grafickými líniami, dizajnom a základnými farbami charakterizujú túto 3-miestnu pohovku s veľmi pohodlným sedadlom. Jeho vysoké podrúčky mu dávajú veľmi obalený výklenok. Dojem zosilnený jemným kvalitným textilným poťahom. V spojení s veľkými kľukatými pružinami poskytuje štruktúra Alco vlákien a borovíc optimálnu oporu a zároveň zabraňuje deformácii sedadla, čo je problém, ktorý sa často vyskytuje po určitom čase používania. Nakoniec elegantné nohy z chrómovej ocele vylepšujú celok.

Kreslo hodné šesťdesiatych rokov

Ako už názov napovedá, šesťdesiatka je inšpirovaná štýlom a dizajnom 60. rokov. So silnou štruktúrou v pevnej jedľovej a drevotrieskovej doske je potiahnutá polyuretánovou penou a jej krásna hĺbka poskytuje vynikajúce pohodlie. So. Pohodlie zosilnené mäkkým a útulným zadným vankúšom. "Viac" dekorácie? Nohy z lakovaného masívneho buk, ktoré pripomínajú nádherné línie severskej inšpirácie. Zvláštna zmienka o ponúkaných elegantných farbách: intenzívna kačacia modrá, jemná ecru a pokojná svetlošedá.

Designová stojací lampa

Kĺbová stojacia lampa 1m85, revolúcii dominuje revolúcia. Medzi čistými čiarami, grafikou a dizajnom a farebnými, triezvymi a elegantnými, si vyhradzujeme špeciálne miesto v našich interiéroch. Ako pohodlný v obývacej izbe, kancelárii, jedálni alebo spálni, Révolution je flexibilný a vďaka šikovným kĺbom sa prispôsobí všetkým obytným priestorom. Na strane konštrukcie: jeho oceľová základňa je vylepšená krásnym epoxidovým lakovaným povrchom.

Objavte náš výber produktov tu:


Reklama