Rodinná atmosféra obývacej izby

Rodinná atmosféra obývacej izby


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Štýl rodinného domu je na vzostupe a v posledných rokoch sa stal základným trendom. Vďaka svojmu autentickému nábytku, ktorý je elegantný aj klasický, jeho upokojujúcim a hrejivým odtieňom a mnohým dekoratívnym predmetom, ktoré prekračujú generácie, má štýl rodinného domu všetko. Pre priateľské rodinné stretnutia sa v našej obývačke prispôsobíme štýlu rodinného domu bez ďalších prísľubov.

Rodinná izba vo vidieckom štýle

Tento salónik zariadený na príjem rodiny a priateľov po celý rok elegantne spája ducha krajiny a modernosť. Zvedá svoj triezvy vesmír, blízko k prírode. Prírodné materiály, paleta farieb, svetlé aj teplé, oscilujú medzi bielou a béžovou a dodávajú celému priestoru autentický a upokojujúci štýl. Výzdoba, ktorú tvoria početné predmety a suveníry, má byť príjemná a útulná, rovnako ako mäkká pohovka, ktorá je ukrytá v strede priestoru a hodiny, ktoré sa zdajú priamo v inej ére.
Fotografie: Maisons du Monde

Elegancia klasickej rodinnej izby

V tejto klasickej obývacej izbe v štýle Haussmanna je triezvosť a jednoduchosť. Nechajte sa očariť vznešenými materiálmi, priestrannými rozmermi nábytku a jemnými a upokojujúcimi farbami tejto očarujúcej obývacej izby. Hviezda tohto interiéru, veľmi útulná pohovka, ktorá spája modernú aj starú, posilňuje ducha rodinného domu z minulosti. Charakteristickým rysom tohto trendu je hlinený krb sľubom dlhých rodinných večerov pri krbe.
Fotografie: Du Bout du Monde

Rodinná izba inšpirovaná etnicky

Tradičný štýl rodinného domu revolucionizuje tento etnicky inšpirovaný interiér. Zameriavame sa na pohodlie, na príjemnú a príjemnú stránku tým, že uprednostňujeme teplé farby a vyberáme ozdobné predmety z celého sveta. Pri zachovaní tradičných kódov štýlu rodinného domu sa z obývačky stáva útočisko, kokon, v ktorom sa snažíme zabudnúť na problémy každodenného života. Aby sme maximalizovali tento efekt a posilnili túto kokonizačnú stránku, používame pohodlnú a mäkkú pohovku.
Fotografie: Miral Déco

Sladkosť romantickej rodinnej izby

V tejto teplej a prirodzenej obývacej izbe pláva trochu vidieckeho vzduchu zafarbeného romantikou. Aby sme posilnili pôvab včerajška, ustupujeme tónom bielej, béžovej a šedej, ktoré nepochybne prinesú sladkosť života a vyrovnanosti. Aby sme zvýraznili efekt starnutia, hráme kontrast medzi farbou dreva a patinou a dávame prednosť zakriveným tvarom, ktoré dodajú nášmu interiéru autentickú stránku. Kyslé farby predmetov zvolených s jemnosťou omladzujú celkovú atmosféru.
Fotografie: Maison du monde

Kúzlo veľkých rodinných domov

Štýl rodinného domu je tiež veľkým rodinným domom z minulých rokov. Aby sme vyhoveli veľkým objemom týchto domov, uprednostňujeme nábytok s impozantnými rozmermi a vyberáme nábytok vyrobený z ušľachtilých lesov časom vylepšený. Rovnako ako tento vynikajúci stôl, ktorý je ideálny na stretnutie živých a priateľských rodín, vyberáme farebné a teplé dekoratívne predmety. Sviečky tu a tam zahrejú atmosféru. Nakoniec zahráme súčasnú kartu výberom trendovej farby stien.
Fotografie: Du Bout du Monde


Komentáre:

 1. Kalyan

  Ospravedlňujem sa, ale podľa môjho názoru sa dopustíte chyby. Poďme diskutovať. Napíšte mi v PM, budeme komunikovať.

 2. Brock

  What a pleasant message

 3. Charlot

  AS FOR ME, ONCE YOU CAN SEE

 4. Bahn

  I disagree with thoseNapíšte správu