Video: ako tlačiť fotografie na tričká?

Video: ako tlačiť fotografie na tričká?

Chcete ponúknuť personalizované tričko? Chceli by ste vytvoriť výrazný znak pre tím alebo špeciálnu príležitosť? Claire Flury, autorka „Sprievodcu úspešnými večierkami“ a bloggerka, vysvetľuje, ako jednoducho vytlačiť fotografiu na tričko.

Pozrite si video

Pripravte materiál na presun

Prineste bavlnené tričko, najlepšie biele, žehličku, počítač, tlačiareň a transferový papier, ktorý nájdete vo všetkých kancelárskych potrebách. Vyberte si obrázok v počítači. Ak chcete, môžete obrázok upraviť alebo pridať text. Ak chcete tlačiť obrázok na prenosový papier, nastavte tlačiareň na funkciu „zrkadlový efekt“ alebo „spätný obrázok“. Ak tlačiareň túto funkciu nemá, vytlačte iba obrázok bez textu.

Vytlačte fotografiu na tričko

Po vytlačení fotografie zahrejte žehličku na maximálnu teplotu; deaktivujte funkciu pary. Tričko dobre nažehlite tak, aby sa na ňom nenachádzali záhyby. Dajte svoju fotografiu vytlačenú na tričku, obrázok pred správy: 739845 látka. Obrázok pravidelne vyžehlujte najmenej jednu minútu. Nechajte vychladnúť a potom opatrne vyberte prenosový papier. Váš obrázok je teraz vytlačený na tričku. Postupujte podľa vysvetlení Claire Flury a získajte tričko s obrázkom podľa vášho výberu. Pozrite si video Ako tlačiť fotografie na tričká? na stránkach Minutefacile.com. Produkoval Minute Facile.