Nábytok a doplnky sa hrajú s farbami Brazílie

Nábytok a doplnky sa hrajú s farbami Brazílie


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Majstrovstvá sveta vo futbale vyžadujú, aby výzdoba bola v súlade s touto neprípustnou udalosťou a preberá farby Brazílie. Od nábytku po príslušenstvo, skóre odráža živé zvuky na pozadí dynamiky. Preto je potrebná veselosť so žltými, modrými a zelenými ako hlavnými vláknami. Kuchyňa, obývacia izba, spálňa a kúpeľňa ponúkajú farebnú a rytmickú atmosféru, ktorá evokuje ola plnú horlivosti. Viva Brasil!

Žltá pre pep

Bezpochyby trendy, žltá preberá výzdobu obývacej izby a kuchyne, od detskej izby po herňu. Na steny, na oknách, na pohovke zaplavuje každú miestnosť jasnosťou plnou tepla. Príslušenstvo sa nesmie preháňať: od lampy po vankúše je žltá k dispozícii v rôznych viac či menej jasných odtieňoch. Pokiaľ ide o prevažne žlté stolové prádlo, prináša to príjemné tortu pre jedlá s rodinou alebo priateľmi. Ak chcete hrať brazílsku kartu, prerušte ju niekoľkými dotykmi zelene. Samozrejme je čas oživiť výzdobu niekoľkými reprodukciami súčasného brazílskeho umenia a oceniť umelcov, ako je De Oliveira Zaira alebo dokonca Seemann Marcos Rogerio Dalforno.

Fotografie: La Redoute

Zelená, pretože tomu veríme

Zelená, farba nádeje, je tiež symbolom amazonského dažďového pralesa. Priaznivci francúzskeho tímu môžu hrať kartu nádeje tým, že do interiéru vyzdvihnú zelenú. Jemná farba, ktorá sa však neodporúča pre celkový vzhľad. Môžeme preto hrať na rôznych odtieňoch zelene a využiť príležitosť, aby sme do domu priniesli prírodu. Trávniková rohož privíta fanúšikov guľatej gule, ktorá túži sledovať šialené zápasy. Spojiť sa s rastlinou múr najkrajší efekt sa skladá iba z rastlín s pestrou listov zelenej a žltej a rastlín so žltými kvetmi. Ak chcete, aby bol dekor svetlejší, jednoducho pridajte niekoľko farebných, hladkých alebo pruhovaných vankúšov, ktoré zodpovedajú rovnako teplým závesom.

Fotografie: Truffaut / La Redoute

Modrá obloha v Rio

Ďalšia dôležitá farba pre brazílsku výzdobu: modrá. Evokuje tak oblohu Rio de Janeiro, ako aj modrú časť Atlantického oceánu. Táto farba, ktorá sa ľahko integruje do dekorácie, je ideálna na dotyk upokojenia. Dali sme to do spálne, ale nielen. V kúpeľni môže byť azúrová modrá so slnečnými žltými dotykmi. Niektoré doplnky a bielizeň do kúpeľne je možné zvoliť v odtieňoch zelenej, aby sa použili tri farby Brazílie. V rôznych izbách domu ostávajú zdobené steny niektorých masiek s modrým perím, predstaviteľ najobľúbenejšieho brazílskeho festivalu: Rio karneval. Nakoniec, aby ste vylepšili dekoráciu pre Brazíliu, prečo sa nechať inšpirovať talentom niekoľkých súčasných dizajnérov špecializujúcich sa na moderný nábytok, ako je Tenreiro. Niektoré vzorky absolútnej ľahkosti, ktoré sa nachádzajú na vyhradených blších trhoch, si nevyhnutne nájdu svoje miesto v atmosfére plnej exotiky.

Fotokredit: La Redoute


Komentáre:

  1. Grojas

    veľmi zaujímavé. VĎAKA.

  2. Tozil

    Podľa môjho názoru. Mýlili ste sa.

  3. Menzies

    V ňom niečo je. Ďakujeme za pomoc v tejto otázke.Napíšte správu