Články

Návrat koženej stoličky

Návrat koženej stoličky

Keby boli kožené kreslá v interiéri menej atraktívne a postupne sa preťahovali do textilných kresiel v súčasných líniách, šialenstvo po krásnych materiáloch v tejto sezóne signalizuje jeho veľký návrat. Prijímame ho okamžite vďaka našim tipom na zdobenie.

Koža je späť v dekorácii

V tejto sezóne je dom nadšený z ušľachtilých materiálov. Mramor, ale aj koža sa tak stávajú novými ozdobnými miláčikmi. Keď príde zima, opäť si vážime jej tepla. Na strane spoločnosti preberá kvalita a opäť hľadíme so záujmom o prácu a remeslo. Výsledkom je, že koža nadobúda nové obzory, ako sú steny, ale zostáva verná aj klasikom, ako je kreslo. Výsledkom je teplý interiér s charakterom, ktorého materiálom bude stredobod.

Ktoré kožené kreslo si vybrať?

Skutočnosť, že koža sa vracia do domácnosti, ešte neznamená, že sa musíme ponáhľať s veľmi klasickými modelmi kresiel. Naopak, koža neváha modernizovať a elegantne splynúť s viac dizajnovým štýlom. Potom môžeme staviť na čisté línie a čierne alebo biele kože, ktoré budú hrať kartu triezvosti a ktoré sa ocitnú priamo v grafickom trende okamihu. Okrem toho si tiež osvojujeme nadčasový elegantný mužský interiér, v ktorom je koža všadeprítomná s kreslami pre kluby alebo klubovky. Tam si potom obliekame hnedú kožu, najlepšie už patinovanú, ktorá do interiéru dodá veľmi teplý štýl! Je len na vás, aby ste si vybrali svoju stranu!