Video: ako vyrobiť „sladké drievko“?

Video: ako vyrobiť „sladké drievko“?

Hľadáte originálny darček pre milovníka sladkých zubov? Chcete vyrobiť gurmánske šperky z polymérnej hliny? Alexandra Tanguy, tvorkyňa značky Mademoiselle Pomme d'amour, vysvetľuje, ako vyrobiť prsteň „sladkého drievka“ v skutočnosti: 739837 Fimo pasta.

Pozrite si video:

Vyrobte sladké sladkosti

Ak chcete vytvoriť krúžok na sladké drievko, inšpirujte sa slávnym špirálovým tvarom sladkého drievka. Zahrejte si guličku z čiernej polymérnej hliny v rukách, aby ste s ňou ľahšie pracovali. Cesto prevráťte na seba a vytvorte jednotnú klobásu, kým nezískate pomerne jemnú a pravidelnú niť. Konce drôtu odrežte nožom, aby ste dosiahli ostrejší výsledok. Drôt naviňte na seba ako slimák. Akonáhle sa tvar cukrovinky reprodukuje, pečieme 30 minút pri teplote 110 stupňov. Poznámka: termostat a doba varenia sa líšia v závislosti od druhu cesta. Keď je klenot uvarený a ochladený, naneste vrstvu laku.

Zostavte prsteň

Aby ste mohli nosiť prsteň, musíte teraz zostaviť cukrík a jeho podporu. Naneste trochu lepidla na držiak, potom prilepte držiak na zadnú stranu cukrovinky. Nechajte to zaschnúť. Váš krúžok na sladké drievko je teraz hotový! Ďakujem Alexandre Tanguy za tieto užitočné tipy na výrobu krásneho gurmánskeho „sladkého drievka“. Pozrite si video Ako vyrobiť krúžok na sladké drievko? na stránkach Minutefacile.com. Produkoval Minute Facile.