Krátko

Čo je neo-britský štýl?

Čo je neo-britský štýl?

Klasický anglický štýl hrá kartu tradície, ale v modernejšej verzii dáva neobritský ktorý hrá moderné budoáre bez toho, aby zanechal silnú identitu našich priateľov z celého kanála. Objavte silné stránky tohto odvážneho dekoratívneho štýlu.

Tučné farebné kódovanie

Identita neoštýlubritský je postavený hlavne vo farbe a jeho odvážnych asociáciách. Ak skôr sledujeme neutrálne farby prebudené dotykmi, verzia v anglickom štýle 2013 sa odváža odfarbiť štýlom a neváhajte kombinovať purpurovú s modrou a zelenou pre dekoráciu zároveň srdečným a dynamickým. Podobne aj vzorované textílie alebo tapety hrajú zmes farieb vždy vo veľmi jasných odtieňoch.

Klasické vzory revidované a opravené

Obľúbený anglický motív? Kvetiny, ktoré sa tiež usadzujú na čajníku, ako sú tapisérie a vankúše. Ale v súčasnej verzii štýlu sú kvety štylizované a grafickejšie, aby modernizovali celú výzdobu. Vodca tohto trendu? Tricia Guild, ktorá vie lepšie ako ktokoľvek iný, ako si vziať vzory a spojiť ich s jasnými farbami pre jedinečný anglický štýl.

Vzácne materiály

A aby sa vylepšil dekor a zvýraznili farby a vzory, materiály hrajú vzácnu kartu. S lesklými tkaninami a trblietavými zamatmi je atmosféra plstená, aby znovu vynárala budoár. Budete rozumieť, ak je neo-štýlbritský vyvíja sa smerom k súčasnému štýlu, zostáva veľmi ženský.