Podrobne

Dekoratívne nákupy na ozdobenie postele

Dekoratívne nákupy na ozdobenie postele

Nemyslite si, že vaša posteľ je len užitočnou súčasťou vašej spálne. Naopak, v strede miestnosti sa ukazuje, že je jedným zo základných prvkov výzdoby vašej izby. Takže si to hýčkáme a doplnime ju o kokonizačnú verziu.

Vynásobíme vankúše a vankúše

Keď vstúpite do hotelovej izby, výsledkom je často dokonale vyrobená posteľ a jej veľa vankúšov, ktoré dávajú objem celku. Doma sa môžete inšpirovať hotelovými izbami a postarať sa o prezentáciu svojej postele. Preto vyberieme vankúš zdvojnásobením ich počtu a umiestnime ich takmer priamo na hlavu postele. Tiež si všimnite, že bez znásobenia vankúšov, niektoré vankúše dodajú objem a obliekajú celú posteľ štýlovo. Plus s vankúšmi: môžete ich pravidelne meniť, aby ste v miestnosti dostali novú atmosféru.

Prijímame prikrývku, trend sezóny

V tejto sezóne je kokonovací trend potvrdený a vykryštalizovaný v pokrývke, malé dolu, ktoré sa usadzuje pri nohe postele, aby sa zohrialo nohy a atmosféra. Dedený od našich babičiek, ponúka človeka a stáva sa ideálnym ozdobným doplnkom pre teplú dekoráciu. A dnes sú ultra dekoratívne a umožňujú vám predstaviť si trochu malej fantázie vďaka vzorom alebo farbe odlišnej od zvyšku posteľnej bielizne. Bude to tiež spojenec tých opatrnejších, ktorí už nebudú studenými nohami!